Turnus rehabilitacyjny nad morzem
Utworzono: 11 styczeń 2019 

Turnus Rehabilitacyjny w Hotelu-Ustka dawniejsze Azoty

W dniach od 09-23.11.2019r.Hotel Ustka to jeden z najpiękniej położonych obiektów wczasowo-rehabilitacyjnych w Ustce. Nad samym brzegiem morza (50m), w ścisłej strefie uzdrowiskowej i w przepięknym otoczeniu lasu czarnej sosny (naturalna inhalacja!), która wydziela specyficzne olejki eteryczne mające bardzo dobry wpływ na odporność organizmu, zwłaszcza u dzieci i osób starszych! Tu masz bezpośredni kontakt z przyrodą - wystarczy wyjść na balkon, by usłyszeć szum morza i śpiew ptaków!


W ramach 14 dniowego turnusu oferujemy:

zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie (3 posiłki, śniadania i kolacje - szwedzki stół!)
2 zabiegi dziennie w dni robocze (w okresie od listopada do marca - 3 zabiegi dziennie! Oprócz turnusu świątecznego) badanie lekarskie na początku i końcu turnusu, opiekę pielęgniarską

Atrakcyjny program m.in. 2 wieczorki taneczne przy zespole z poczęstunkiem, karaoke, wieczory grillowe przy muzyce mechanicznej, biesiadę żeglarską przy ognisku z koncertem szant, pilates, joga, nordic - walking, recital muzyczny, prelekcje, pokazy.


Ponadto na terenie hotelu znajdują się:

- bezpłatny parking monitorowany, baza zabiegowa (kąpiele lecznicze, hydroterapia, masaże, fizykoterapia, światłolecznictwo, laseroterapia, inhalacje),
- zabiegi wellness, sauna infrared i fińska,
- sala gimnastyczno - rehabilitacyjna do zajęć ruchowych,
- klimatyzowana kawiarnia, WI-Fi,
- biblioteka hotelowa,
- wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia sprzętu do Nordic Walking,
- bilard miejsce na ognisko i grill.


Zapisy i wpłaty w biurze GCOP Gliwice, Zwycięstwa1 sala klubowa I piętro (każdy piątek od 16-18).KONKURENCYJNE CENY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE BĄDŹ INWALIDZI  Z MOŻLIWOŚCIĄ ODLICZENIA POBYTU Z PODATKU BĄDŹ MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA DOFINANSOWANIA Z PFRON LUB PCPR.

MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA  7 DNI PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU.

ORGANIZATOR TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH

Zawiadomienie Wojewody Śląskiego o wpisie do rejestru organizatorów

nr OR/24/0005/18 ważne do 09.03.2021r.tel. 695 757 700

www.niewidomyglobtroter.pl

e-mail: niewidomyglobtroter@onet.pl