ORAVICE I TATRY WYSOKIE
Utworzono: 14 grudzień 2018 

ORAVICE STARE BASENY TERMALNE - TATRY WYSOKIE SMOKOWIEC - ŚWIĄTYNIA LODOWA (SŁOWACJA)

W DNIACH 12.01-13.01.2019Ramowy program wyjazdu:


Dzień 1

  05.45 Osiedle Kopernik - LIDL – parking Toszecka 106
  06.00 Pl. Piastów - sklep rowerowy
	 	 Przejazd do Oravic na baseny termalne.

Ciepła lecznicza woda to kąpielisko składa się z dwóch połączonych ze sobą basenów. Woda w nich jest słabo mineralizowana, ale ma właściwości lecznicze. Wspiera leczenie chorób układu mięśniowo-kostnego i dróg moczowych.

Baseny „stare”, ale odnowione jest tu nowe zaplecze sanitarne i szatnie. Wokół basenów ułożono płytki. Wszędzie czyściutko. Duża liczba drewnianych leżanek umożliwia kąpiącym się odpoczynek. Z głośników płynie przyjemna muzyczka. Na terenie ośrodka są gabinety zabiegowe. Możliwość masażu ręcznego częściowego lub całego ciała za dodatkową opłatą 12E lub 26 E. Na miejscu w bufetach jedzonko i napoje.

  Przejazd do pensjonatu w Białce Tatrzańskiej – zakwaterowanie (pokoje 2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym) obiadokolacja - biesiada przy kapeli góralskiej.


Dzień 2

  Śniadanie, wykwaterowanie,
  Przejazd do Smokowca , wjazd kolejką na Hrebeniok,
  Zwiedzanie świątyni lodowej

Do przygotowania niezwykłej budowli wykorzystano aż 250 ton lodu. Tegoroczną inspiracją dla rzeźbiarzy była Bazylika Św. Piotra w Rzymie. Po raz pierwszy w tym roku każdego dnia odbędzie się multimedialna prezentacja - o godz. 15:30 - wstęp wolny. Niezwykłe połączenie lodu, szkła i projekcji światła oraz koncertów z muzyką na żywo stworzy magiczny spektakl. 

  Czas wolny
  Zjazd kolejką do Smokowca,
  Wyjazd w kierunku Gliwic na trasie obiad

Zapisy do 12.01.2019r. wpłaty osobiście: Gliwice, Zwycięstwa 1, piętro I (SALA KLUBOWA GCOP) w każdy piątek w godzinach od 16.00 do 18.00


Tel. 695 757 700

www.niewidomyglobtroter.pl

e-mail niewidomyglobtroter@onet.pl