ORAVICE I TATRY WYSOKIE

ORAVICE I TATRY WYSOKIE
Utworzono: 14 grudzień 2018

ORAVICE STARE BASENY TERMALNE – TATRY WYSOKIE SMOKOWIEC – ŚWIĄTYNIA LODOWA (SŁOWACJA)

W DNIACH 12.01-13.01.2019

Ramowy program wyjazdu:

Dzień 1

05.45 Osiedle Kopernik – LIDL – parking Toszecka 106
06.00 Pl. Piastów – sklep rowerowy
Przejazd do Oravic na baseny termalne.

Ciepła lecznicza woda to kąpielisko składa się z dwóch połączonych ze sobą basenów. Woda w nich jest słabo mineralizowana, ale ma właściwości lecznicze. Wspiera leczenie chorób układu mięśniowo-kostnego i dróg moczowych.

Baseny „stare”, ale odnowione jest tu nowe zaplecze sanitarne i szatnie. Wokół basenów ułożono płytki. Wszędzie czyściutko. Duża liczba drewnianych leżanek umożliwia kąpiącym się odpoczynek. Z głośników płynie przyjemna muzyczka. Na terenie ośrodka są gabinety zabiegowe. Możliwość masażu ręcznego częściowego lub całego ciała za dodatkową opłatą 12E lub 26 E. Na miejscu w bufetach jedzonko i napoje.

Przejazd do pensjonatu w Białce Tatrzańskiej – zakwaterowanie (pokoje 2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym) obiadokolacja – biesiada przy kapeli góralskiej.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie,
Przejazd do Smokowca , wjazd kolejką na Hrebeniok,
Zwiedzanie świątyni lodowej

Do przygotowania niezwykłej budowli wykorzystano aż 250 ton lodu. Tegoroczną inspiracją dla rzeźbiarzy była Bazylika Św. Piotra w Rzymie. Po raz pierwszy w tym roku każdego dnia odbędzie się multimedialna prezentacja – o godz. 15:30 – wstęp wolny. Niezwykłe połączenie lodu, szkła i projekcji światła oraz koncertów z muzyką na żywo stworzy magiczny spektakl.

Czas wolny
Zjazd kolejką do Smokowca,
Wyjazd w kierunku Gliwic na trasie obiad

Zapisy do 12.01.2019r. wpłaty osobiście: Gliwice, Zwycięstwa 1, piętro I (SALA KLUBOWA GCOP) w każdy piątek w godzinach od 16.00 do 18.00

Tel. 695 757 700

www.niewidomyglobtroter.pl

e-mail niewidomyglobtroter@onet.pl